Duy Beni Fragman

<< 3 4 56 7 >>

Duy Beni 20. Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Romantik komedi
Yönetmen: Ali Balcı
Senaryo: Makbule Kosif
Kanal ve Yayın Günü: Star Tv - Yakında...
Duy Beni Oyuncuları: Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu ve İbrahim Yıldız
Duy Beni Konusu:

Murat Daltaban

1966 Ankara doğumlu deneyimli oyuncu Salkım Hanımın Taneleri filmi ve Hırsız Polis dizisiyle ekranlarının tanınan yüzü olmuştur. Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı'ndan mezun olmuştur. Özlem Daltaban ile evlidir. Arda Kuzgun Daltaban isminde bir çocuğu bulunmaktadır. Kınalı Kar, Hırsız Polis, Hicran Yarası, Ağır Roman, Fatmagül'ün Suçu Ne, Şubat, Poyraz Karayel ve Çoban Yıldızı gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı isim son olarak Arıza dizisinde Muzaffer Cura karakterine hayat vermiştir.

Berk Hakman

14 Ağustos 1981 Ankara doğumlu yetenekli oyuncu 2013 yılında yayınlanan Kaçak dizisinde Ertan Demir karakteriyle tanınmıştır. Berk Hakman 11 yaşından beri gitar çalmaktadır. Lise yıllarında klavyeli çalgılar, trompet, bas gitar çaldı. Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Mazi Kalbimde Yaradır, Hatırla Sevgili, Çocukluk Günleri, Kaçak gibi dizilerde rol almıştır. Başarılı oyuncuyu son olarak Siyah İnci dizisinde Vural karakteri ile izlemiştik.

berk hakman kim

Reklamlar
Yorum Yap

Duy Beni dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. ramazan yavuz: iyi dizi olmuş